نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود سریال ترسناک غریبه هایی از جهنم Strangers From Hell با لینک مستقیم

دانلود سریال ترسناک غریبگانی از جهنم  Strangers From Hell 2019
همراه با زیرنویس فارسی
عنوان: غریبه هایی از جهنم_ Strangers From Hell 2019
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه OCN
ژانر: درام _ترسناک_مهیج
تاریخ پخش: 09 شهریور 1398 – August 31, 2019
قسمت ها: 10 قسمت
روزهای پخش: شنبه و یک شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
ادامه مطلب
دانلود سریال ترسناک غریبه هایی از جهنم  Strangers From Hell 2019
همراه با زیرنویس فارسی
عنوان: غریبه هایی از جهنم_ Strangers From Hell 2019
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه OCN
ژانر: درام _ترسناک_مهیج
تاریخ پخش: 09 شهریور 1398 – August 31, 2019
قسمت ها: 10 قسمت
روزهای پخش: شنبه و یک شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
ادامه مطلب
Suicide Squad: Hell to Pay 2018 1080p BluRay,WEB-DL,اکشن,انیمیشن,انیمیشن جوخه انتحار: دردسر بزرگ,جوخه انتحار,دانلود Suicide Squad: Hell to Pay 2018 720p,دانلود رایگان فیلم,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Suicide Squad: Hell to Pay 2018,دانلود مستقیم انیمیشن Suicide Squad: Hell to Pay,دوبله فارسی,دوبله فارسی انیمیشن Suicide Squad: Hell to Pay 2018,سویساید اسکواد,
ادامه مطلب

این نسخه از فیلم دو زبانه و بدون سانسور می باشد
دانلود فیلم جهنم روی مرز Hell on the Border 2019 با لینک مستقیم
نام فیلم : جهنم روی مرز ، Hell on the Border 2019
ژانر : درام، ماجراجویی، وسترن، بیوگرافی
تاریخ انتشار : ۲۰۱۹ میلادی
محصول کشور : آمریکا
زبان : انگلیسی و دوبله فارسی
کیفیت ویدئو : Bluray
فرمت : MKV
حجم : متفاوت با هر کیفیت
زمان : ۸۷ دقیقه
کارگردان :
بازیگران : Zahn McClarnon,Manu Intiraymi,Ron Perlman,Frank Grillo
ادامه مطلب
رمان جهنم
ژانر ترسناک
فرمت PDF
خلاصه:داستان درمورد خواهر و برادری است که بخاطر مشکل خانوادگی مجبور میشوند به روستا رفته و پیش مادربزرگشان زندگی کنند ولی طی اتفاقاتی متوجه میشوند که حوادثی ماورائی در روستا درحال رخ دادن است

لینک دانلود:
دانلود رمان جهنم PDF
دانلود رمان جهنم APK
Dante's Inferno: An Animated Epic 2010,انیمیشن Dantes Inferno: An Animated Epic,انیمیشن جهنم دانته حماسه متحرک,بدون سانسور,ترسناک,جهان بعد مرگ,جهنم دانته، حماسه متحرک,دانلود انیمیشن جهنم دانته Dante's Inferno 2010,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Dante's Inferno: An Animated Epic 2010,دانلود کارتون Dante's Inferno: An Animated Epic 720p,دانلود مستقیم انیمیشن Dante's Inferno: An Animated Epic 2010 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,زیرنویس,
ادامه مطلب
برین ادامه گذاشتم همه ارو...
فقط منکه دیدم دهنم باااااااااااااااااااز موووووووووووند...
لامصبا چ کار ها که نمیکنننننننننننننننننننننن ای آرمی های خلاااااااااااااااااااااااق
عرررررررررررررررررررررررررررررر
ادامه مطلب
Hotter Than Hellحجم: 5.27 مگابایتتوضیحات: برای نمایش و یا دانلود روی لینک کلیک کنید
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
یک روزی در زندگی به جایی می رسی که دیگر عشق مفهوم خودش را ندارد. همه چیز کسل کننده می شود. حتّی مرورِ زمان چیزی را تغییر نمی دهد.
من تا پای مرگِ احساسم رفتم و برگشتم. دیگر شبیه کرگدنِ پوست کلفت شده ام. دلم پُر از آن حس هایی است شبیه : به جهنم!
به جهنم که هیچ مشکلی حل نمی شود. به جهنم که عشق از شهر ما رفته. به جهنم که باران به سقفِ خانه ام نمی بارد. به جهنم که درهای بسته را نمی توانم باز کنم. قفل و کلیدِ من کلمات هستند. پیچیده یا ساده. مبهم یا واضح. فرقی ن
دانلود بازی همسایه جهنمی 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5
Neighbours from Hell همسایه جهنمی نام بازی فوق العاده و خاطره انگیز می باشد که بسیاری از گیمر ها یکی از نسخه های آن را حتما بازی کرده اند ، با توجه به درخواست کاربران تصمیم بر آن شد مجموعه کامل بازی همسایه جهنمی را در این پست برای شما آماده کنیم. بازی همسایه جهنمی توسط کمپانی JoWood Productions عرضه شده است ، شما در این بازی با دو شخصیت روبرو هستید ، شخصیت آرام و خونسد با نام Woody که در این بازی فردی خونسرد و آرام می باشد که
دانلود بازی همسایه جهنمی 1 ، 2 ، 3 ، 4 و 5
Neighbours from Hell همسایه جهنمی نام بازی فوق العاده و خاطره انگیز می باشد که بسیاری از گیمر ها یکی از نسخه های آن را حتما بازی کرده اند ، با توجه به درخواست کاربران تصمیم بر آن شد مجموعه کامل بازی همسایه جهنمی را در این پست برای شما آماده کنیم. بازی همسایه جهنمی توسط کمپانی JoWood Productions عرضه شده است ، شما در این بازی با دو شخصیت روبرو هستید ، شخصیت آرام و خونسد با نام Woody که در این بازی فردی خونسرد و آرام می باشد که
دانلود فیلم سینمایی Hell Fest 2018 با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان فیلم Hell Fest 2018 با کیفیت عالی
کیفیت Bluray 1080p قرار گرفت
گروه فیلم : ترسناک | محصول : 2018 آمریکا
امتیاز : 10/5.9 | کارگردان :  Gregory Plotkin| اطلاعات بیشتر: IMDB
دانلود فیلم Hell Fest 2018
« تکاد تمیز من الغیظ»

خداوند متعال در آیه 8 سوره ملک جهنم را داری خشم و غضبی وافر بیان کرده است. خشمی که نزدیک است جهنم را تکه تکه کند. 
جالب است که میان فراد خشمگین و تندخو با جهنم شباهت وجود دارد؛ آنان  نیز همانند جهنم خود، دیگران یا اشیاء اطرافشان را می شکافند. در عین این که  هر دو از منظر چهره و ظاهر نیز در زشت ترین شکل ممکن جلوه می کنند. 

دانلود فیلم سینمایی Hell Fest 2018 با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان فیلم Hell Fest 2018 با کیفیت عالی
کیفیت Bluray 1080p قرار گرفت
گروه فیلم : ترسناک | محصول : 2018 آمریکا
امتیاز : 10/5.9 | کارگردان :  Gregory Plotkin| اطلاعات بیشتر: IMDB
دانلود فیلم Hell Fest 2018
دانلود رایگان فیلم Hell Fest 2018 با کیفیت BluRay 720p
پیش نمایش فیلم اضافه شد
نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد
کیفیت ۴۸۰p اضافه شد
کیفیت ۱۰۸۰p اضافه شد
نسخه دوبله فارسی (دو زبانه) اضافه شد
منتشر کننده فایل: Film2Movieژانر : ترسناک , رازآلود , مهیج
 ۵٫۵/۱۰ از ۸,۹۲۹ رای
مدت زمان : ۸۹ دقیقهزبان : انگلیسیکیفیت : BluRay 720p فرمت : MKVانکودر : F2M / MkvCageحجم : ۸۵۰ مگابایتمحصول : آمریکاستارگان : Amy Forsyth, Reign Edwards, Christian James, Roby Attalکارگردان : Gregory Plotkinلینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنوی
دانلود اهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت mp3 نسخه اصلی و لایو : دانلود آهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت دانلود نسخه کامل اهنگ ترکی نه ترس جهنم نه حرص بهشت با لینک مستقیم از تهران دانلود Download Music Torki ...
متن آهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت ,متن آهنگ,کد آهنگ پیشواز همراه اول نه ترس جهنم نه حرص بهشت ,Download Music,دانلود آهنگ,نه ترس جهنم نه حرص
دانلود اهنگ نه ترس جهنم نه حرص بهشت mp3
ادامه مطلب
موسیقی بی کلام فیلم های ترسناک
تبحر خاصی در ترساندن تماشاچیان دارد، حال پرسش اینجاست که علت ترسناک
بودن موسیقی متن این دسته از فیلم های پرطرفدار سینما چیست و در ساخت
موسیقی متن فیلم های ترسناک از کدام ساز های ترسناک و کدامین نت استفاده می شود که شنیدن نوای این فیلم ها اینچنین لرزه بر اندام تماشاگر می اندازد.
دانلود فیلم современная золушка از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود فیلم современная золушка بدون سانسور
دانلود فیلم современная золушка دانلود فیلم اخیر دانلود فیلم خارجی فیلم دانلود فیلم легенда об искателе به بهترین حال دانلود فیلم короткое слово. تریلر متداول فیلم ترسناک Malevolent 2018 ستارگان Florence Pugh Celia Imrie Ben دانلود فیلم ترسناک Monstrum 2018 کیفیت.
ادامه مطلب
✅ مال حرام توشه آتش جهنم  
♥️جهنم و عذاب‌های جهنم تجسم و نتیجه اعمال ما در دنیا هستند نه اینکه جریمه و تنبیهی از طرف خدا! به‌عبارت‌دیگر هر چه در دنیا کشت می‌شود در آخرت درو می‌گردد. حضرت محمد (صلی‌الله علیه و آله) درباره مال حرام فرمودند:   کسی که مالی را از راه غیر حلال به دست آورد، آن مال توشه و مرکب او به طرف آتش جهنم خواهد بود.۱ در روایت دیگری حضرت فرمودند:  ♥️خداوند متعال فرمود: کسی که برایش مهم نباشد که دینار و درهم (پول) را از چه راهی
دانلود فیلم خارجی Hell or High Water 2016 با کیفیت عالی و دوبله فارسی از سرور های هکس دانلود
نام فیلم : Hell or High Water 2016 | ژانر (موضوع) : اکشن , جنایی , درام
محصول : آمریکا | سال انتشار : 2016 | زبان : انگلیسی، دوبله فارسی
.:: دارای امتیاز 7.6/10 از 171,942 رای در IMDb ::.
.
کارگردان : David Mackenzie | بازیگران : Chris Pine, Ben Foster, Jeff Bridges
خلاصه داستان : فیلم هر چه پیش آید 2016 ، یک پدر تنها به همراه برادر بزرگترش تصمیم می گیرند تا به یک بانک دستبرد بزنند و با پولی که از آنجا می دزدن
ذکر و دعا برای امان از عذاب جهنم :
رَبَّنَا اصْرِفْ عَنَّا عَذَابَ جَهَنَّمَ إِنَّ عَذَابَهَا کَانَ
غَرَامًا إِنَّها ساءَتْ مُسْتَقَرًّا وَ مُقاما(پروردگارا عذاب جهنم را از
ما بر طرف گردان که عذابش سخت و شدید و پر دوام است چرا که جهنم بد جایگاه
و بد محل اقامتی است)
دانایی و جهلدرقرون وسطا کشیشان بهشت را به مردم می فروختند و مردم نادان هم با پرداخت مقدار زیادی پول قسمتی از بهشت را از آن خود می کردند. 
فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می برد دست به هر عملی زد نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد تا اینکه فکری به 
سرش زد… به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت:
قیمت جهنم چقدره؟
کشیش تعجب کرد و ...گفت: جهنم؟!
مرد دانا گفت: بله جهنم.
کشیش بدون هیچ فکری گفت: ۳ سکه.
مرد سراسیمه مبلغ را پرداخت کرد
دانلود فیلم داستانهای ترسناک برای گفتن Scary Stories to Tell in the Dark 2019
ژانر : ترسناک , رازآلود , هیجان انگیز
بازیگران : Zoe Margaret Colletti,Michael Garza,Dean Norris,Gil Bellows,
کارگردان : André Øvredal
: ایالات متحده آمریکا , چین , کانادا
تاریخ انتشار : 2019
کیفیت WEB_DL 
ادامه مطلب
دانلود فیلم هل بوی 2019 Hellboy 
هل بوی هم داستان جالبی دارد. شاید یکی از بهترین فیلم هایی باشد که تا کنون دیده ایم.
اینکه چرا این فیلم زیباست بر میگردد به اینکه چرا اینقدر طرفدار دارد
سری های پیشین از فروش بسیار بالایی برخوردار بودند
حالا اما نیل مارشال تصمیم گرفته در فیلم هل بوی Hellboy 2019 پسر جهنم نوع دیگری از تاثیر گذاری را داشته باشد.
او می خواهد هل بوی برگردد 
و گذشته اش را اصلاح کند.
البته در این میان باید درگیر دنیای جادوگرها نیز شود
دنیایی که
Question:
“I didn’t want to be created. Why did God create me to sin and then send me to hell to suffer a huge pain?”
Answer:
The sentence “I didn’t want to be created…” is basically wrong,
because “I” didn’t exist at all so I couldn’t have meant to be created
or to have wished to be created or not!
Without a shade of doubt every one not only likes to be created, but
also loves the one who created him i.e. the Elevated God. When the
benevolent creator created us he ingrained his love and the love of
“being” in our nature. This is the creation and it never changes.
We know that God created humans from soil i.e. God granted a huge
honor to that amount of worthless soil and appointed him as his
successor. So everyone likes his or her existence and the idea “
اغلب اهل جهنم جهنمی زبان هستند. گناهان زبانی بسیار است مثل آبرو بردن! فکر نکنید همه شراب می خورند و دزدی می کنند ، یک مشت مومن مقدس ظاهری را می آورند جهنم که اینها در صفوف نماز جماعت یا هیئت می نشستند و آبروی دیگران را بردند.
سخت ترین آیه جهنم و زیباترین آیه ی بهشت
سخت ترین آیه جهنم در قرآن را اگر بپرسی همه می گویند مار غاشیه، آب جوش و....ولی سخت ترین آیه جهنم در سوره مبارکه ابراهیم است. می فرماید: "مرگ از هر طرف به سراغ 
فرد می اید ولی نمی میرد..." 
ادامه مطلب
بازی های ترسناک طرفدارانی دارند  ، و یکی از این بازی ها resident evil4 هست که خیلی زیبا تفنگی و ترسناک است. تقاط قوت این بازی ترسناک بودنشه تنوع مراحل و سختی مراحلشه و این که در هر جعبه چیزی هست که به شما کمک می کنه مثلا شما یک کلید می خواهید نصفش نیست و شما باید معمایی رو حل کنید. و این شده نقطات قوتش . بازی یک مشکل بزرگ دارد این که تیر صلاح ها خیلی کم و قیمت صلاح ها بالا است .و فرد مجبور به دانلود نسخه مود میشه و جذابیت از بین میره . این هم بازی resident evil4
چقدر هی کز کنم این گوشه دنیا که چی
گذاشته رفته ولم کرده خب حالا که چی
چقدر این خود خوری لعنتی آبم کنه
به جهنم که میخواد خورد و خرابم کنه
به جهنم که نمیتونم یه شب با فکر آسوده بخوابم
چش بازار و درآوردم با این انتخابم
به جهنم که تموم نمیشه بعد از تو  عذابم
چقدر آزار ببینم سر کارای تو
چقدر آبرومو از دست بدم پای تو
به جهنم که الان کی اومده جای من
به جهنم که کسی نیومده جای تو
به جهنم که نمیتونم یه شب با فکر آسوده بخوابم
چش بازار و درآوردم با این انتخاب
به احتمال زیاد فیلم ترسناک و موفق It را تماشا کرده اید. این فیلم یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک با بازی خوب بازیگران ان در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است. به دلیل همین موفقیتی که داشته قسمت دوم این فیلم در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. دانلود موسیقی متن فیلم IT (آن) اثری از هنرمند بزرگ بنجامین والفیش (Benjamin Wallfisch) می باشد. پیشنهاد می شود حتما این البوم زیبا را دانلود نمایید.
ادامه مطلب
ینی این مریضیا و بلای طبیعی و غیر طبیعی گند زده به کل عادات و حالات و روح و روان من...
قبل تر وقتی بارون میومد من میزدم زیر اواز که ...
اصلا من به جهنم ولی این بارون نم نم
دلش تنگ میشه مارو توی این کوچه نبینه
اصلا من به جهنم ولی این بارون نم نم
دلش میگیره تورو با کسی دیگه ببینه
....
حالا علاوه بر ترس از کرونا که باعث میشه من از خونه بیرون نیام...
یه پیامایی هم میاد ساکنین محترم فلان جا چون محدوده تون مسیل و نمیدونم حریم رودخونه اس مواظب باشید آب نبرتتو
بازی Neighbours from Hell یک بازی کم حجم در سبک استراتژیک و فکری بوده که توسط استودیو JoWood Productions برای کامپیوتر ساخته شده است.

Woody یک مرد متعادل در زندگی شخصی خود میباشد تا زمانی که همسایه او Mr. Rottweiler زندگی او راجهنم میکند.

Woody تصمیم میگیرد تا انتقام خود را از او بگیرد. در بازی Neighbours from Hell بازیکن در اطراف خانه همسایه خود گشته و سعی میکند با انجام کارهای مختلف همسایه خود را عصبانی کند.

در هر مرحله بازی، هدف انجام اقدامات بیشتر جهت اذیت کردن همسا
جهنم...
این تنها واژه ایست که برای توصیف سرزمینت به کار می‌بری!از اول تا آخرش را جهنمی می‌بینی که هیچ جوره امکان به بهشت تبدیل کردنش نیست!همه چیز را صفر و یک می‌بینی!یا یک جهنم سراسر آتش و درد یا یک بهشت بدون هیچ نقص!این توصیفت به خودت مربوط است!فقط چرا از من انتظار داری که درباره این چرندیاتت با تو هم صحبت شوم؟!هر وقت که مرا در دانشگاه می‌بینی به سمتم میایی و سخرانی ات را شروع می‌کنی!دائما هم از من می‌پرسی که آیا حرف هایت را قبول دارم یا نه؟ق

نام مانگا : انرا در جهنمژانر: عاشقانه ، مدرسه ،ماوراءالطبیعیوضعیت ترجمه: در حال انتشارخلاصه: کوماچی دختر 16 ساله ایه که توی خانواده قانونمند بزرگ شده و عدالت براش خیلی مهمه ولی یه روز سومین پسر پادشاه جهنم "یاما" به اسم انرا به خاطر گناهی که دختره قراره در آینده مرتکب شه به جهنم می برتش تا از گناهی که قراره انجام بده جلوگیری کنه و دلیل زندانی کردنش هم اینه که اسم های زیادی رو از لیست گناهکارای آینده حذف کنه تا یامای بعدی شه . کوماچی هم نمی تو
در قرون وسطی کشیشان بهشت را به مردم می فروختند و مردم نادان هم با پرداخت هر مقدار پولی، قسمتی از بهشت را از آن خود می کردند. فرد دانایی که از این نادانی مردم رنج می برد دست به هر عملی زد، نتوانست مردم را از انجام این کار احمقانه باز دارد تا اینکه فکری به سرش زد ... به کلیسا رفت و به کشیش مسئول فروش بهشت گفت: قیمت جهنم چقدره؟ کشیش تعجب کرد و گفت: جهنم؟! مرد دانا گفت: بله جهنم. کشیش بدون هیچ فکری گفت: ۳ سکه. مرد سراسیمه مبلغ را پرداخت کرد و گفت: لطفا سند
فیلم ترسناک
فیلم های ترسناک زیادی در تاریخ سینما ساخته شده است.
ترسناک ترین فیلم های سینما
فیلم های که چه در درون مایه و چه در لوکیشن ها و آهنگ ها ترس را در بیننده ایجاد میکنند.
بهترین فیلم های ترسناک تاریخ
در این قسمت لیستی از این فیلم ها را ارائه میکنیم.
نام حضرت امیر المومنین علیه السلام در قرآن
شیخ محمد بن احمد بن شاذان قمی رضوان الله علیه عالم بزرگ شیعه روایت کرده است:
حدثنا جعفر بن محمد بن قولویه رحمه الله ، قال حدثنی علی بن الحسن النحوی قال : حدثنی أحمد بن محمد ، قال : حدثنی منصور بن أبی العباس ، قال : حدثنی علی بن أسباط ، عن الحكم بن بهلول ، قال : حدثنی أبو هما[م] قال : حدثنی عبد الله بن اذینة ، عن جعفر بن محمد ، عن أبیه ، عن علی بن الحسین ، عن أبیه قال : قام عمر بن الخطاب إلى النبی صلى الله علیه
این مطلب را از دست ندهید: با این ذکر از آتش جهنم در امان بمانید!

آیا مقصود از در‌های دوزخ، همان طبقات جهنم است؟
ممکن است درهاى جهنم به معناى درهایى باشد که بر حسب اعمال انسان‌ها تنظیم شده است و هر گروهى را به تناسب عمل خود به دوزخ می‌برند، همان‌گونه که درهاى بهشت نیز چنین است؛ لذا یکى از درهاى آن «باب المجاهدین» نام دارد، و در کلام امام على (ع) نیز آمده است: «إِنَّ الْجِهَادَ بَابٌ مِنْ أَبْوَابِ الْجَنَّة»؛ جهاد درى از درهاى بهشت است.
دربا
دانلود فیلم It Chapter Two 2019
دانلود فیلم It Chapter Two 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم It Chapter Two 2019 با دوبله فارسی
دانلود فیلم It Chapter Two 2019 با لینک مستقیم و رایگان

ژانر : ترسناک , رازآلود , مهیج
 به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
مدت زمان : ۳ دقیقه
زبان : انگلیسی
کیفیت : HD 
فرمت : MP4
انکودر : F2M
حجم : ۱۰ مگابایت
محصول : آمریکا
ستارگان : James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Skarsgard, Bill Hader
کارگردان : Andy Muschietti
لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
آن قسم

فقط در آینده دنبال بهشت و جهنم نگرد. هر گاه بتوانیم یکی را بدون چشم‌داشت و حساب و کتاب و معامله دوست داشته باشیم، در اصل در بهشتیم. هر گاه با یکی منازعه کنیم و به نفرت و حسد و کین آلوده شویم، با سر به جهنم افتاده‌ایم. 
 ملت عشق (الیف شافاک)
پ ن:  کدومامون تو بهشت زندگی میکنیم؟! 
میگما قراره اون دنیا هم بریم جهنم؟
مگه اینا همش جهنم نیست؟
اگه نیست پس چیه؟
یعنی خدا نمی‌بینه؟ دارم کفر می‌گم؟
میشه یکی بیاد بگه پس کی روزای خوب میاد؟
میشه برای فقط یه ماه هم شده حالم خوب باشه؟
راضی‌ام به خدا. به همین یه ماه

در کنار کوهی دو همسایه زندگی میکردند.یکی از آنها با خدا و پاک و دیگری بد کاره روزی کوه ریزش کرد و هر دو همسایه به کام مرگ رفتند.شب کد خدای روستا درخواب دید زن بد کاره در بهشت است باغی بسیار زیبا و رودی خروشان وچندین کنیز خدمتش میکنند.آن زن با خدا و پاک هم در آتش سوزان جهنم میسوزد با عذاب سخت ضجه میزند و ناله کنان فریاد میکشد.ناگهان کد خدا از خواب برمیخیزد با چهره ای بهت زده به خواب خود فکر میکند و با خدا چنین میگوید ای خدا وعده های جهنم تو پوچ ا
دانلود فیلم Tabernacle 101 2019 با کیفیت 720p

ژانر فیلم : فانتزی , ترسناک , رازآلود
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Colm OMurchu
نویسنده :
بازیگران : David Hov, Mikaela Franco, Jordan Schutt, Eddy Price
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : داستان این فیلم فانتزی و ترسناک درباره‌ی دو دوست می‌باشد که یک وبلاگ ویدئویی راه‌اندازی می‌کنند و در آن پدیده‌هایی مانند احضار روح را غیرعلمی اعلام می‌کنند. اما به زودی طی اتفاقی یک موجود مخوف را وارد دنیا م
گاهی تا سه صبح بیدار و به اجبار ساعت هفت برپا!گاهی هم اینقدر نخوابیدم تا اینکه یهویی خوابم برد و وقتی پاشدم باید عصرونه میخوردم بجای صبحونه،زندگی همینطوریه دیگه نباید سخت گرفت یه روز چشا پر پف و خستگیه یه روز نیست.ریلیشن شیپ،دیت،کار،هنرستان،آزمون مرداد.
● مردی که به‌تازگی مُرده بود، پشت دری بزرگ منتظر بود تا در جهنم ثبت‌نام کند؛ دقایق بسیاری منتظر ماند و بعد ساعت‌ها و روزها و ماه‌ها و سال‌ها به‌همین منوال گذشت، سرانجام از کسی در آن حو
"این آهنگ در مورد همه چیزی که در دنیای امروز اتفاق می افتد، است."
این جمله، توصیف توماس هالوپاینن، آهنگساز گروه "نایتویش"، نسبت به ترک چهارم آلبوم Once، یعنی آهنگ زیبای "Planet Hell" است.
شعر مفهومی این آهنگ؛ در سرتاسرش اشاراتی به اتفاقاتی که هرروزه درحال رخ دادن است و سرنوشت انسان ها و زندگی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد دارد،به رنج هایی که متاثر از جنگ و نبردهای سیاسی بر کودکان وارد می شود اشاره می کند، به دنیایی که بر اثر جنایت ها و رفتار انسان ها ب

اعوذ بالله منم شیطان رجیم ♪خواهش میکنم ببین خواهش کردم خواهش میکنم بزن آهنگ بعدى ♪چون دارم درِ جهنمو بازش میکنم ♪اگه ننه باباى عقب موندت پیشتن با هدفون گوش کن ♪رفقا میترسن بگن که رفیق منن حق دارن بایدم منو ببینن جیغ بزنن ♪سگ هار دیوونه منم ها بیخود دعا میخونه ننم من میگیره دیگه از این خونه عنم هع ♪منو چى فرض کردى میخواى واسه کى برگردى یه روانى واسه چى میخواى من فقط میزنم میرم بعدى ♪گیر میدم بت گیرم ندى من پره از کینم ردى بابا مرد به کی*ر
به جهنم که نیستی! مگر مغول ها یک قرن ِ تمام حمله نکردند؟ مگر نگذشت!؟ نبودن ِ تو هم می گذرد! به هیچ کجای جهان هم بر نمی خورد؛ فقط یک تکه از دل ِ من کنده می شود و از دست می رود! فدای سرت، مگر نه!؟ به جهنم که نیستی، کافه گودو هست، فرانسه با شیر، تابلوهای ساموئل بکت، ماشین تحریر شکسته و خرابِ آن گوشه هستند؛ می شود بنشینم پشت یکی از میزها و شعری خط خطی کنم بر کاغذی! به جهنم که هرگز این نوشته را نمی خوانی! ژوزف تورناتوره و جیم جارموش اصلا همه ی فیلم هایشان
فیلم ترسناک "زار" که به نویسندگی و کارگردانی نیما فراهی انتخاب شده است توسط Spotlight Horror Awards ، یک مجله مجازی آمریکایی برای فیلم های ترسناک ، به عنوان یکی از برندگان جوایز سال 2017 انتخاب شده است.
فیلم سینمایی نخستین فراهی به عنوان برنده جایزه طلای Spotlight اعلام شد که فیلم های باورنکردنی را با دومین امتیاز برتر از هیئت داوران مسابقه متشکل از متخصصان صنعت تشکیل می دهد: فیلمسازان ، مشاوران مستقل فیلم ، برگزارکنندگان جشنواره فیلم و برنامه نویسان و منت
نام : ایلای - Eli
کیفیت : 720 HO 1080  HO
موضوع : ترسناک

خلاصه داستان: 
درباره‌ی پسری می‌باشد که در حال درمان یک نوع اختلال است ، اما طولی نمی‌کشد که این پسر رازی را در خانه‌اش فاش می‌کند ، این خانه به اندازه‌ای که فکر می‌کرد ایمن نیست و

ادامه مطلب
Anyway, after bargaining with a few people, I got married. I regretted it just after a month! I could not. However, it seems that there is no ending for the floors of hell! I just came down and down in these floors. The marriage, which I thought continued for at most two years have continued until now because of family and other problems. I texted her a few times during these times. But what for? It is obvious that she does not want to look at me at all. Once she was so pissed off and told my wife. Last time she said she wants to marry to a guy. She said she hates me and forgets me. The only task which I do every day is to watch her profile pictures. The floors of hell are not over yet and I just have a record. Record of indifference. Record of being in to hell. Record of breaking. Record
خلاصه داستان : احضار روح ۲ فیلمی ترسناک ، محصول سال ۲۰۱۶ آمریکا به کارگردانی جیمز وَن است. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم ترسناک احضار روح به شمار می‌رود که در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۳ اکران شده بود. پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا یکبار دیگر نقش دو متخصص مسائل ناشناخته به نام‌های اِد و لورین وارن را ایفا می‌کنند. احضار روح ۲ در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۱۶ توسط برادران وارنر اکران شد.فرانسیس اوکانر (بازیگر سریال آقای سلفریج) نقش مادری را بازی می‌کند که دخترش جن‌زده
نام پرده نما: Hell on the Border 2019
ژانر:Adventure / Biography / Western
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران:
فیلم نامه :
تدوین:
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی : بزرگسال
خلاصه داستان:

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
دانلود بهترین رمان های جدید و باکیفیت های pdf و apk و دانلود کتاب صوتی انسان خردمند با لینک مستقیم
دانلود رمان های جدید و زیبا ترین و باحال ترین و قشنگ ترین و جذاب ترین رمان های سال 1398 و دانلود کتاب صوتی انسان خردمند
دانلود قشنگ ترین و جذاب ترین و باحال ترین وخفن ترین و زیبا ترین کتاب های صوتی و دانلود کتاب انسان خردمند
دانلود دراماتیک ترین و ترسناک ترین و درام ترسناک و داتلود کتاب صوتی انسان خردمند با فرمت pdf
دانلود جدید ترین و زیبا ترین رمان ها
فقط بغلم کن مثل اون روز،بدون هیچ حرفی،میخام تو این جهنم زنده بمونم،میخام ادامه بدم،مهم نیست که دیده نشدم مهم نیست که پذیرفته نشدم،مهم نیست که تحقیر شدم،ولی مهمه که تو الان کنارمی، لطفا دستامو محکم تربگیر،توی این جهنم جلوی همه محکم بغلم بکن.:)
دانلود کتاب های رایگان و جدید با فرمت pdf و دانلود با لینک های مستقیم و دانلود کامل کتاب انسان خردمند pdf
باحال ترین و جذاب ترین و رمان های ترسناک و هیجان انگیز دانلود رایگان کامل کتاب انسان خردمند pdf
ترسناک ترین و خیال انگیز ترین رمان ها و دانلود رایگان کامل کتاب انسان خردمند pdf با فرمت apk و دانلود با لینک مستقیم
دانلود بهترین و جذاب ترین کتاب های سال های اخیر و دانلود کتاب رایگان و دانلود رایگان کامل کتاب انسان خردمند pdf
دانلود بهترین و جدید تر
ژانر فیلم : ترسناک , رازآلود , هیجانی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Gary Dauberman
نویسنده : --
بازیگران : Mckenna Grace, Patrick Wilson, Vera Farmiga, Katie Sarife
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : آنابل ۳ ، فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی گری دابرمن ‎می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، محققان پدیده‌های فراطبیعی اد و لورن وارن عروسکی تسخیر شده را در یک اتاق مصنوعی قفل شده در خانه‌ی خود نگه می‌دارند. ا
ژانر : ترسناک
محصول کشور آمریکا
تاریخ انتشار فیلم : سال 2019
زبان : دوبله فارسی + انگلیسی
مدت زمان : 01:38:06
کیفیت ویدئو : WEB-DL
حجم : 1.96 گیگابایت + 937 مگابایت + 465 مگابایت
خلاصه داستان : دکتری سعی می‌کند با استفاده از روش‌های درمانی تجربی، یکی از بیماران خود که با بیماری سختی دست‌وپنجه نرم می‌کند را درمان کند، اما ناگهان دکتر متوجه می‌شود که خود دچار همان بیماری ترسناک شده است و شخصیت ایلای پس از این ماجرا به این موضوع پی می‌برد که شای
Dead Space بازی فوق العاده زیبا با گرافیکی عالی با اسم “فضای مرده” محصولی از کمپانی بازی سازی EA برای سیستم عامل اندروید می باشد که در زمره بازی های اکشن و ترسناک قرار می گیرد. این بازی که نسخه های مختلف آن برای انواع سیستم عامل ایکس باکس 360 ، PS3 ، PC ، آیفون و اندروید منتشر شده است ، تجربه ی بهترین بازی اکشن و ترسناک را برای شما به ارمغان می آورد!
ادامه مطلب
Zombillenium 2017 1080p BluRay,انیمیشن زامبلنیوم ۲۰۱۷ دوبله فارسی,دانلود Zombillenium 2017 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن جدید,دانلود انیمیشن زامبلنیوم,دانلود انیمیشن زامبلنیوم 2017,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Zombillenium 2017,دانلود رایگان انیمیشن Zombillenium 2017,دانلود زیرنویس فارسی Zombillenium 2017,دانلود فیلم ترسناک,زامبلنیوم,سایت دوستی ها,کارتون زامبلنیوم,
ادامه مطلب
دانلود بازی Metro 2033 Redux - بازی تفنگی اکشن - بازی اکشن شوتر اول شخص - بازی تفنگی ترسناک وحشت بقا  + ترینر
دانلود بازی مترو ۲۰۳۳ نسخه ردوکس / دانلود اخرین نسخه ردوکس بازی مترو ۱/ دانلود کرک مترو ۲۰۳۳ ردوکس/ نسخه فشرده فیت گرل و کورپک و ریلودد Metro 2033 Redux

ادامه مطلب
نام رمان:حوالی جهنم
نویسنده:مریم رمضانی   ژانر: ترسناک-عاشقانه     تعداد صفحات :۱۹۳
خلاصه:اطراف چیزهای ممنوعه همیشه حصار داره٬اخطار داره٬هشدار داره… این احصار اگه شکسته بشه حتما عواقب بدی داره و چه بدتر اینکه اون حصاره جهنم باشه٬یا جایی حوالی جهنم…داستان حوالی زندگی احسان و پسر عموش فرزاد

به نام خدا، باسلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم سایت رمان به رمانی بزرگترین سایت دانلود رمان خوش آمدید. افتخار داریم بار دیگر با معرفی رمان جدید در خدمت شما بزرگواران باشیم. رمان جدیدی که روبروی آن هستید، دانلود رمان یتیم خانه مرگ  با ژانر ترسناک است.که در ادامه به معرفی بخشی از آن می پردازیم که توسط  نرگس زنده بوی  کاربر انجمن رمان ایران به نگارش درآمده است. همچنین برای دانلود رمان می توانید به ادامه مطلب رجوع کنید. شما می توانید این 
دیگه نمی‌تونم تحملشون کنم، واقعا نمی‌تونم. دارم عقل نداشته‌م رو از دست می‌دم. 
+دیشب بعد از مدت‌ها یه کابوس دیدم. از خواب پریدم. نه با جیغ و داد، این اتفاق هیچ‌وقت نیفتاده. اما از خواب پریدم. 
کابوس می‌دیدم، اما ترسناک نبودن، غم‌انگیز بودن. باعث می‌شدن بعدش گریه‌م بگیره، یا تا چند روز ذهنم درگیرشون باشه. اما این دیشبیه ترسناک بود، خیلی ترسناک.
فقط می‌دونم که دیگه حاضر نیستم تنها سوار آسانسور بشم.
دانلود رایگان فیلم مهار با زیرنویس فارسی Containment 2015 WEB-DLفیلم خارجی مهار ۲۰۱۵ با کیفیت 1080p & 720p & 480p
برنده 8 جایزه و نامزد 2 جایزه دیگر
دانلود فیلم مهار Containment 2015
نام فیلم: مهار – Containment
ژانر: ترسناک، علمی تخیلی، هیجان انگیز
 تاریخ انتشار: 2015
زبان: انگلیسی | زیرنویس فارسی: دارد | مدت زمان: 76 دقیقه | کیفیت: WEB-DL
حجم: 1.45 گیگابایت + 723 مگابایت + 375 مگابایت | امتیاز: 4.8 از 10
خلاصه داستان:افراد ساکن در یک آپارتمان یک روز صبح که از خواب بیدار می شوند و درمی یاب
Billie Eilish- all the good girls go to hell
.
.
.
اینم متنش:
My Lucifer is lonely
Standing there, killing timeCan't commit to anything but a crimePeter's on vacation, an open invitationAnimals, evidencePearly gates look more like a picket fenceOnce you get inside 'emGot friends but can't invite them
Hills burn in CaliforniaMy turn to ignore yaDon't say I didn't warn ya
All the good girls go to hell'Cause even God herself has enemiesAnd once the water starts to riseAnd heaven's out of sightShe'll want the devil on her team
My Lucifer is lonely
Look at you needing meYou know I'm not your friend without some greeneryWalk in wearing fettersPeter should know betterYour cover up is caving inMan is such a foolWhy are we saving him?Poisoning themselves nowBegging for our help, wow!

Hill
نمایش و دانلود رایگان فیلم ترسناک آن (ایت) 2 It Chapter Two 2019 کامل و با زیرنویس فارسی چسبیده خلاصه داستان : اتفاقات قسمت دوم این فیلم بیست و هفت سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد ، جایی که اعضای باشگاه بازندگان به واسطه‌ی یک تماس تلفنی مرموز بار دیگر دور هم جمع می‌شوند تا دوباره با پنی وایز این دلقک ترسناک و مخوف مواجه شوند و…
ژانر : ترسناک | هیجان انگیز

تماشای ویدئو کلیک کنید
دانلود فیلم The Curse Of La Llorona 2019 دوبله فارسی
دانلود فیلم نفرین لیورونا کیفیت عالی ۱۰۸۰p
دانلود نسخه کم حجم فیلم  The Curse Of La Llorona 2019
لینک دانلود قرار داده شد
مطابق با قوانین جمهوری اسلامی

موضوع فیلم : این فیلم پیش درآمدی از فیلم های احضار است و
ششمین فیلم در مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شود. داستان فیلم درباره
زنی بنام لیورونا است. زنی گریان، شبحی ترسناک که میان بهشت و جهنم گیر
افتاده و در سرنوشتی مهر و موم شده و شکل گرفته به دستان خودش، گرفت
ژانر : کمدی | ترسناک | فانتزی
محصول : 2019 آمریکا
زبان: دوبله فارسی
کیفیت: BluRay 1080p
کارگردان : Jim Jarmusch
بازیگران : Bill Murray, Adam Driver, Tom Waits
خلاصه داستان :در شهر خواب‌آلود و کوچک سنترویل چیزی سر جایش قرار ندارد. ماه بسیار بزرگ و نزدیک است و ساعت‌های روز غیرقابل حدس شده است و حیوانات رفتارهای غیرمعمول از خود نشان می‌دهند و هیچ کس نمی‌داند دلیل این اتفاقات چیست. گزارش‌های خبری ترسناک و دانشمندان نگران هستند ، اما هیچکس اتفاقات بسیار خطرناک و
اینجا رو که می ساختم می خواستم هر جور که شده به جایی برسم که الان هستم و به جرئت می تونم بگم از همون روز اول ساخته شدن اینجا تا همین الان همه اش در حال تکاپو بودم. اما حالا وقت تغییره. اسم اینجا رو باید عوض کنم و قالبش رو. باید نسبیت رو واردش کنم و طیف باشم نه صفر و یک.
دانلود فیلم Fantasy Island 2020
کیفیت : WEB-DL 1080p
ژانر : ترسناک, راز آلود, فانتزی, ماجراجویی, هیجان انگیز
کارگردان : Jeff Wadlow
ستارگان : Austin Stowell, Lucy Hale, Maggie Q, Michael Peña
سال : 2020
کشور : آمریکا
سازندگان : Jillian Jacobs,Christopher Roach,Jeff Wadlow
مدت زمان : 1 ساعت و 49 دقیقه
اقتباسی ترسناک از یکی از برنامه های تلویزیونی معروف دهه ی هفتاد میلادی درباره ی یک جزیره ی جادویی...
ادامه مطلب
نسبت به گذشته فکر میکنم عاقل تر و پرتجربه تر شدم. کم‌حوصله تر و زود رنج تر :/ بدیو و خوبیام گاتی شده همینی که میبینید از آب درادمده.
ولی فکر میکنم مراقب خودم نیستم :( جسمی نه اصن جسمی مهم نی
روحی /وقتی / فکری نمیدونم.
از نوجونی چند نفری هستن که نمیبخشمشون اصلااااااااا ینی باعث شدن خورد بشم. برام مهم نی فعلا برن به درک تا بعدا خودم بفرسمشون درک :) یا شایدم "جهنم دره" 
جهنم دره یکجایی تو آذربایجان غربی_خوی.
یه وقتایی کارام بنظرم غلطن یه وقتایی درست تر
هرچند خنده بر لب عالم می آورندباران و برف با خودشان غم می آورندمن دوست دارم این غم باران و برف رازیرا تو را دوباره به یادم می آورندباران چکامه ای ست که در وصف عاشقانخورشید و ابر و باد فراهم می آورندهر سال ابرها شب یلدا سبد، سبداز باغ آسمان گل مریم می آورنداما دریغ از آن همه پروانه ی سپیدبا خود بهشت را به جهنم می آورندگل ها اگرچه چشم نوازند و بی رقیبپهلوی برگ های خزان کم می آورندامسال دست پنجره از برف خالی استامسال درد پشت سر هم می آورندسیدابو
دانلود آهنگ حمید هیراد کدئین
آهنگ جدید کدئین از حمید هیراد
Download Music Codeine by Hamid Hiraad Original Quality Mp3
دانلود آهنگ حمید هیراد با نام کدئین در رسانه موزیک وان بند
هم اکنون میتوانید شنونده آهنگ زیبای کدئین از حمید هیراد با کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸ بیت با فرمت صوتی ام پی تری از موزیک وان بند باشید
نوشته دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام کدئین اولین بار در دانلود آهنگ جدید. پدیدار شد.
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320 kbps 
دانلود آهنگ با کیفیت 128 kbps
دیشب به تب و لرز و نفس تنگی و نخوابیدن گذشت. امروز هم به تب و لرز، گریه، بدن درد، سرگیجه و ناله و مرگ گذشت. از دستی که داره کنده میشه هم نگم، خدایا مشکلی ندارم این چیزا رو میدی به آدم، ولی ناموسا چندتا چندتا نه، یکی یکی بده آدم بتونه هندل کنه. سه تا کاپشن، سه تا پتو... 
+ بخاطر کارنامم فلش بهم داد مدرسه و از الان ذوق اینو دارم که خدا جون ینی چی بریزم توش بعد کنکور ؟:))) اسکل :)))
نام : دکتر اسلیپ Doctor Sleep 
کیفیت :   720     1080   
موضوع : ترسناک/ هیجان/ انگیز
محصول : انگلیس
خلاصه داستان :سال‌ ها بعد از رویدادهای قسمت نخست، دنی تورنس که همچنان با کابوس‌ های دوران کودکی خود درگیر است، دختر بچه‌ ای را ملاقات می‌ کند که قدرت‌ هایی شبیه او داشته و دنی باید بین کمک کردن به خودش و این دختر یک مسیر را انتخاب کند.

ادامه مطلب
نام : دکتر اسلیپ Doctor Sleep 
کیفیت :   720     1080   
موضوع : ترسناک/ هیجان/ انگیز
محصول : انگلیس
خلاصه داستان :سال‌ ها بعد از رویدادهای قسمت نخست، دنی تورنس که همچنان با کابوس‌ های دوران کودکی خود درگیر است، دختر بچه‌ ای را ملاقات می‌ کند که قدرت‌ هایی شبیه او داشته و دنی باید بین کمک کردن به خودش و این دختر یک مسیر را انتخاب کند.

ادامه مطلب
درویشی قصه زیر را تعریف می کرد:
یکی بود یکی نبود مردی بود که زندگی اش را با عشق و محبت پشت سر  گذاشته بود  وقتی مُرد همه می گفتند به بهشت رفته است آدم مهربانی مثـل او حتما ً به بهشت می رود در آن زمان بهشت هنوز به مرحله ی کیفیت فراگیر نرسیده بود و  استـقبال از او با تشریفات مناسب انجام نشد   فرشته نگهبانی که باید او را راه می داد نگاه سریعی به فهرست نام  ها انداخت و وقتی نام او را نیافت او را به جهنم فرستاد  در جهنم هیچ کس از آدم دعوت نامه یا کارت
خب گفتم همش که قرار نیست براتون داستان های ترسناک طولانی طولانی بزارم که وسطشم حوصلتون سربره!!
این بار اومدم با داستان دو جمله ای بترسونمتون:)
داستانی رو که در زیر قراره بخونین اثر فردریک بروان است که در سال 1948 نوشت ...
اخرین انسان زمین تنها در اتاقش نشسته بود که ناگهان در زدند!!
خب زیادی ..شعره ولی هرزگاهی تنوع هم تو پست هامون خوبه بنظرم :)
  ذکری که حفظ کننده ی شما از آتش جهنم می‌باشد

امام صادق علیه السلام به صَباح بن سیّابِه فرمودند:آیا می‌خواهی به تو دعایی بیاموزم که خدای متعال به برکت آن، چهره تو را از حرارتِ آتش جهنم نگه دارد ؟صباح گوید: به حضرت عرض کردم: آریحضرت فرمودند:بعد از سپیده‌ دم صد مرتبه بگو :أللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍخداوند به برکت این ذکر، تو را از آتش جهنم حفظ خواهد کرد.

منبع: afkarnews.com

BluRay,بتمن,بتمن علیه دراکولا,دانلود The Batman vs Dracula 2005 720p,دانلود انیمیشن بتمن علیه دراکولا 2005,دانلود دوبله فارسی انیمیشن The Batman vs Dracula 2005,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم The Batman vs Dracula,دانلود فیلم ترسناک,دانلود کارتون بتمن علیه دراکولا با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Batman vs Dracula 2005 1080p,دوبله فارسی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
فیلم سینمایی کلبه با کیفیت بلوری 1080p & 720p & 480pژانر : درام، ترسناک، هیجان انگیزتاریخ انتشار : سال 2019زبان : انگلیسیمدت زمان : 01:48:18زیرنویس فارسی : داردکیفیت : بلوریحجم : 2 گیگابایت + 850 مگابایت + 400 مگابایتامتیاز : 6.6 از 10خلاصه داستان : گریس به خانواده‌ای اضافه می‌شود که همسرش صاحب دو فرزند است و این خانواده برای تعطیلات به منطقه‌ای دور از شهر سفر می‌کنند. اما هنگامی که رابطه‌ی گریس با بچه‌ها گرم و صمیمی می‌شود، اتفاقات عجیب و ترسناکی به وقوع
بازی Blair Witch محصولی از Bloober Team است که در سبک ماجراجویی و ترسناک ساخته شده و در ۳۰ آگوست ۲۰۱۹ برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر شده است.داستان بازی در سال ۱۹۹۶ جریان دارد. یک پسر بچه در جنگل بلک‌هیلز در نزدیکی بورکیتس‌ویل (مریلند) مفقود شده است.شما در نقش الیس، یک افسر اسبق پلیس با گذشته‌ای مشکل‌دار، به تیم جستجو می‌پیوندید.با این که این کار در ابتدا به عنوان یک جستجو و بازرسی ساده به نظر می‌رسد، اما به محض رویارویی شما با ترس‌هایتان و مقابله ب
فواید و عواقب دیدن فیلم ترسناک
فواید و عواقب دیدن فیلم های ترسناک را می خواهیم در این مقاله بررسی کنیم که دیدن این چنین فیلم ها چه تاثیراتی را روی بدن ما می گذارد. طبق نظریه دکتر موریسستودگان دیدن فیلم ترسناک می تواند هم تاثیر بد و هم تاثیر خوب در بدن ما بگذارد و استرس و نگرانی که ما هنگام دیدن فیلم ترسناک می بینیم برای بدن ما خوب است، باعث تولید بک نوع هورمون می شود. همچنین در بعضی از افراد ممکن است دیدن فیلم ترسناک آرامش درونی شخص را از بین
ژانر : ماجرایی , بیوگرافی , وسترن
مدت زمان : ۱۱۰ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : ۷۲۰p Web-dl فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۹۹۹ مگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Ron Perlman, Frank Grillo, Zahn McClarnon, David Gyasi کارگردان : Wes Miller لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
این فیلم ماجرایی و بیوگرافی داستان واقعی زندگی باس ریوز را روایت می‌کند ، او یک کابوی افسانه‌ای سرسخت آمریکایی و آفریقایی در غرب وحشی بود. باس ریوز اولین معاون سیاهپوست یک مارشال غربی در
جز خسوف روی ماهت اتفاقی شوم نیست
میپرستم ماه را ،از سجده ام معلوم نیست ؟
آنقَدَر با سرعت این "عاشق شدن" رخ داد که
صحنه ی آهسته اش هم آنچنان مفهوم نیست !
ترکمانچایی که من با چشمهایت بسته ام
بین کشورهای عاشق پیشه هم مرسوم نیست
این درشت افتادنِ چشمت درون عکسها
منکرش باشی ،نباشی،مطلقا از زوم نیست !
لا اقل تا زنده ام سیبی برایم قاچ کن!
در جهنم سهم من چیزی به جز زقّوم نیست
گرچه حاشا میکند اخمت،ولی مانند تو
هیچ کس در مهربانی راحت الحلقوم نیست
ایمان زعف
خلاصه داستان : استدیو بازی سازی Deep Shadows سازنده سری بازی های ترسناک و پرطرفدار Tales of Terror است که هم اکنون نسخه پنجم از این مجموعه برای دانلود در اختیار شما قرار می گیرد. زمانی که برای نوشتن آخرین داستان خود به یک جزیره ی دور افتاده سفر می کنید، قایق شما به طور غیرمنتظره ای دچار حادثه شده و غرق می شود. پس از مدتی هنگامی که به هوش می آیید خود را در تله ای ترسناک زندانی دیده و باید برای نجات جان خود مبارزه کنید. با بررسی های بیشتر متوجه خواهید شد که ای
نمایشنامه خوانی «از جهنم تا گولاگ» پنجم مردادماه به کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت در تماشاخانه دیوار چهارم برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، نمایشنامه «از جهنم تا گولاگ» به نویسندگی حمیدرضا اسدزاده، کارگردانی سیدمحمدصادق سیادت، طراحی افسانه بخشی فرد و تهیه کنندگی مهدی غلامی سرخه، شنبه پنجم مردادماه در تماشاخانه دیوار چهارم خوانش می‌شود.
ادامه مطلب
  دوبله

ژانر:ترسناک
کارگردان : Johannes Roberts
ستارگان : Bailee Madison, Christina Hendricks, Martin Henderson
سه روانی به سراغ خانواده‌ای می‌روند که قصد دارند شبی را در یک محل پارک خودروهای کاروان سوت و کور بگذرانند و تک تک محدودیت‌هایشان را آزمایش می‌کنند
DOWNLOAD 
ینی خدا ما کاشونیا و این شمالیا رو اون دنیا میبره یه جای بهشت؟؟ بابا ما تو دنیا تو جهنم سوزان زندگی میکردیم، اینا تو بهشت برین! انصافه عایا؟؟اینا اسم کوچه هاشونو میذارن تازه آباد، سبزخونه، خوشگل کوچه! ماهم اسم خیابونامونو میذاریم کویر آباد، گرمابه، جهنم دره!!

یادمه دکتر سعیدا  استاد حسابداریمون یه بار سرکلاس بهم گفت اشرف السادات! (با تشدید مشدد حرف سین) تو لنگرودی هستی؟! گفتم نه استاد، گفت پس چرا انقد شکل لنگرودی هایی؟؟ مگه لنگرودیا چه شک
این فیلم‌ها گا‌ها آن‌قدر احمقانه هستند که درنهایت حسابی مخاطب را می‌خندانند. از خنده‌دارترین فیلم‌های ترسناک تاریخ سینما نوشته ایم:
۱. جیغ ترسناک
عنوان اصلی: Scream
محصول: ۱۹۹۶
در ژانر کمدی ترسناک اولین فیلمی که به ذهن ما می‌رسد «جیغ» Scream وس کریون Wes Craven است. فیلم داستان قاتل زنجیره‌ای را به تصویر می‌کشد که به دنبال نوجوان‌ها می‌رود. اکثر فیلم نشان می‌دهد زمانی که می‌خواهید از دست یک قاتل زنجیره‌ای فرار کنید چه کار‌هایی را باید انجام
واقعا این وضعیت تخمی تا کی قراره ادامه پیدا کنه؟!
دارم کم کم خسته میشم. 
ادامه این اوضاع آدمای بیشتری رو رادیکال می کنه. 
نصف کارام رو نت بوده و 3 روزه خوابیده!
+ و 3 روزه نتونستیم حرف بزنیم. اونموقع که این رابطه رو شروع میکردم نمیدونستم چقدر قراره این شرایط اذیتم کنه. خودش راست میگفت که "it's a hell of sweet pain"
تحملم واقعا داره به سر میرسه
فشار زیادی روم هست
واقعا نمی‌دونم باید چیکار کنم
این دختره نامرد هم که همش فقط اذیتم می‌کنه. کاش می‌دونست تنها دلیل زنده موندم اونه
فکر نکنم خوب بشم. ترسناک و ترسناک‌تر میشم. به حدی که حتی منم از خودم می‌ترسم
تمایل زیادی به بعضی چیزا دارم
میگه چرا نمی‌رفتی نظامی نمی‌شدی. اگه می‌رفتم بیشتر تمایل به خشونت پیدا می‌کردم
دستمم بازتر میشد
واقعا برای من سالم نیست
ژانر : اکشن، ترسناک، هیجان انگیزتاریخ انتشار : 2020زبان : دوبله فارسیمدت زمان : 01:30:02امتیاز : 6.4 از 10خلاصه داستان : فیلم از جایی شروع می‌شود که دوازده غریبه در یک مکان نامشخص بیدار می‌شوند و نمی‌دانند کجا هستند و چگونه به آنجا رسیده‌اند، آن‌ها حتی نمی‌دانند برای یک هدف مشخص انتخاب شده‌اند، یعنی شکار و…
(نسخه دوبله فارسی سانسور شده)
دانلود نسخه 1080p با حجم 1.52 گیگابایت
دانلود نسخه 720p با حجم 784 مگابایت
دانلود نسخه 480p با حجم 415 مگابایت
درباره فیل
بازی "عصر شیطان" یک بازی دو بعدی و ترسناک است که محیط زیبای آن باعث جذاب شدن آن می شود. این بازی در موتور قدرتمند گیم میکر استودیو 1.4 ساخته شده است و فقط قابل اجرا بر روی سیستم عامل ویندوز می باشد.
این بازی شباهت های زیادی با رزیدنت اویل دارد اما نمی توان آن را با رزیدنت اویل مقایسه کرد. در حال حاضر فقط یک مرحله از این بازی منتشر شده است.
تصاویری از محیط بازی:

ویژگی ها:
*حجم: کم
*گرفیک: ساده
*سبک: ترسناک
*پلتفرم: ویندوز
*موتور مورد استفاده: گیم میکر ا
دانلود رایگان فیلم ترسناک کینه با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم خارجی کینه ۲۰۲۰ با کیفیت HD

نام فیلم: کینه – The Grudge
ژانر: ترسناک، معمایی
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی محصول آمریکا
خلاصه داستان:فیلم در بازه‌ی زمانی فیلم کینه محصول ۲۰۰۴ اتفاق می افتد. بعد از اینکه یک زن جوان در خانه خود خانواده اش را به قتل میرساند، یک مادر مجرد و کارآگاه جوان سعی در تحقیق و حل این پرونده دارند. بعداً او متوجه میشود که خانه توسط یک روح سرگردان تسخی
نام پرده نما: Heaven & Hell 2018
ژانر:Drama
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران :

فیلم نامه :
تدوین :
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی :
خلاصه داستان:
*آیااین پرده نما ارزش دیدن را دارد؟؟؟ :66% نسبتاپایین

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
+ امروز خیلی اتفاقی پستی راجع به یه فیلم ترسناک تو وبی خوندم. برام خیلی آشنا بود. حس کردم همون فیلمیه که سال ها پیش دیدم در حالی که اسمش رو هیچ وقت نفهمیدم؛ یادمه اسمش رو پوشه و خودش نوشته نشده بود! فیلم ترسناکی که مدت ها اون حس ترس و وحشتی که تو فیلم بود رو بهم القا می کرد با اینکه به شدت انکار می کردم که ترسناک نیست!! یادمه موقع دیدنش مدام خودمو جای شخصیت ها میذاشتم شاید حس ترسی که ازش گرفتم به خاطر همین بود؛ حتی الان هم تقریبا اکثر جزئیاتش و اتف
در این مطلب قصد دارم به معرفی فیلم ترسناک It: Chapter Two محصول سال 2019 و شرح داستان این فیلم بپردازیم،نسخه اول این فیلم ترسنکا زیبا که بر اساس کتاب های ترسناک استیون کینگ ساخته شدخ است در سال 2017 منتشر شد و جزئ موفق ترین فیلم  های ترسناکی بود که در یک ده گذشته منتشر شده اند.آن در ژانر ترسناک ماورائی است که توسط  اندی موشیاتی کارگردانی شده است.داستان قسمت اول در مورد هفت کودک از شهری کوچک در آمریکا با نام دری را در سال 1989 بیان می کرد که گرفتار یک نفری
النَّارِ ذَاتِ الْوَقُودِ(5)
وقود ما توقد به النار است، یعنی زخیره هیزم کنار آتش است، خدا در مورد جهنم فرمود:  قاسطون حطب جهنم اند، گنهکاران معمولی،  هیزم اند؛  الجن : 15   وَ أَمَّا الْقاسِطُونَ فَکانُوا لِجَهَنَّمَ حَطَباً ، ولی  در مورد کافرین فرمود اینان آتش گیره جهنم اند که ال فرعون اند و هیزم های بزرگ جهنم اند همانطور که در دنیا امام و بزرگ کافرین بودند که فرمود :  وَ أُوْلَئکَ هُمْ وَقُودُ النَّارِ(10)کَدَأْبِ ءَالِ فِرْعَوْنَ وَ الَّ
از حساب اینترنت مخابراتم 120 گیگ اینترنت مانده است و دو روز هم زمان. چیزی که از دفعات قبل یادم مانده این هست که اگر استفاده نکنم حتما گیگ ها می سوزد.
به خاطر کارم و وبگردی مجبورم ماهیانه حجم زیادی بخرم. اما در ده روز گذشته با قطع شدن اینترنت بین الملل عملا نتوانستم استفاده کنم.
الان هم تنها کاری که می توانستم باهاش بکنم دانلود بیخودی بود.
فکر کردم تعدادی فیلم دانلود کنم. اما ازکجا؟
آخرش دست به دامن آپارات شدم
این هم از ماجراهای ما و ج.ا و حق الناس
دانلود فیلم ترسناک خزنده
Download Film Crawl
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم خزنده
دوبله فارسی + سانسور شده
ژانر فیلم : اکشن، درام، ترسناک، هیجان انگیز
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
کارگردان : الکساندر آژا
کیفیت : 1080p / 720p / 480p
بازیگران : کایا اسکودلاریو، بری پپر، مورفید کلارک، امی متکالف، آنسون بون و جورج سومنر
خلاصه داستان : هنگام وق
فیلم Ma 2019

دانلود فیلم Ma 2019

مشخصات فیلم Ma 2019
نام فیلم:Ma 2019
زبان:انگلیسی
ژانر:مهیج , ترسناک , رازآلود
سال انتشار:2019
مدت زمان:99 دقیقه
محصول کشور:آمریکا
فرمت فایل دانلودی:MKV
کیفیت فایل دانلودی:۷۲۰p Web-dl
حجم فایل دانلودی:850مگابایتانکودر: MkvCage
کارگردان:Tate Taylor
بازیگران:Octavia Spencer, Diana Silvers, Juliette Lewis, Luke Evans

خلاصه داستان فیلم Ma 2019:
ما ، نام فیلمی ترسناک و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی تیت تیلور می‌باشد. این فیلم داستان گروهی ا
دانلود بهترین و جذاب ترین و باحال ترین و خفن ترین رمان های کتی با فرمت های pdf و apk
دانلود زیبا ترین و باحال ترین و هیجان اگیز ترین رمان ها و دانلود رمان کتی
دانلود دراماتیک ترین و جذاب ترین و ترسناک ترین رمان ها و دانلود رمان کتی با فرمت apk
دانلود باحال ترین و جذاب ترین و خفن ترین و زیبا ترین رمان کتی با فرمت pdf
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و باحال ترین رمان های امسال و دانلود رمان کتی

ادامه مطلب
what is this feeling that you seem to be upset like hell that you think that you may never survive this situation, although there is a really powerful and strong feeling inside of you that don't let you cry because you steel have the hope of better life.
Sometimes I think about my future and it's so fantastic and sometimes its like it's been rainy for a week and you haven't seen sun that long that you have forgotten how good it was.
just out of my mind....
what is this feeling that you seem to be upset like hell that you think that you may never survive this situation, although there is a really powerful and strong feeling inside of you that don't let you cry because you steel have the hope of better life.
Sometimes I think about my future and it's so fantastic and sometimes its like it's been rainy for a week and you haven't seen sun that long that you have forgotten how good it was.
Im just so so worried about what's going to happen for me but there's nothing I can do about it:)

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها